Logo
8 Травня 2016, 19:00

Ювілейне «Свято ковалів» на завершення подарувало Івано-Франківську дві скульптури (ФОТО)

Нагородженням майстрів та відзначенням учасників сьогодні в Івано-Франківську завершився міжнародний фестиваль "Свято ковалів".

ковалі1

Урочисте закриття ювілейного 15-го міжнародного фестивалю "Свято ковалів" відбулося у виставковій галереї "Бастіон", яка цьогоріч приймала "гарячих" гостей, пише Курс.

Минулі два дні на площі Бастіону, між Фортечним провулком і вулицею Низовою, відбувалася демонстрація ковальської праці та ярмарок кованих речей. Сьогодні після урочистостей у галереї "Арт на мур" у Бастіоні відкрили міжнародну виставку "Орнаментальне ковальство".

Фестиваль ковальстького мистецтва відвідали близько 150 учасників із понад 10 країн. Найбільш чисельні команди з Франції, Італії, Туреччини та Литви завзято працювали на фесті.

Під час створення спільної композиції "Брама ковальських міст" французи так захопилися, що зробили свою частину роботи просто ексклюзивною. Гості сприйняли розміри деталі, яку їм треба було виготовити, – а організатори роздали всім командам-учасницям креслення, – не в міліметрах, а в метрах. Два дні французькі ковалі без спочинку роздмухували вогонь і вгинали ковадло, аж учора надвечір зібрали і передали оргкомітету фестивалю свою готову композицію. Заввишки майже в три метри тепер вона залишиться на пам'ять франківцям і прикрашатиме площу Бастіону.

кавалі2

ковалі3

ковалі4