Logo
21 Липня 2020, 12:30

З серпня у Франківську нові тарифи на проїзд у комунальному транспорті

В Івано-Франківську запроваджуються нові тарифи та способи оплати проїзду в комунальному громадському транспорті.

Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради з 1 серпня 2020 року вартість готівкової оплати проїзду збільшується до 6 грн, повідомляють у Івано-Франківській міській раді.

Однак електронні спосіб оплати проїзду комунальним транспортом будуть дешевшими.

Проїзд за новою транспортною карткою «Галка» залишається на рівні 4 грн. Цю транспортну картку «Галка» можна придбати у газетних кіосках міста та до 1 серпня у водіїв комунального транспорту.

Студентська «Галка» передбачатиме 2 грн. оплати за проїзд, а учнівська «Галка» буде безкоштовною. Студентська та учнівська картки будуть іменними та видаватимуться навчальним закладам відповідно до реєстрів.

Інші способи електронної оплати проїзду, а саме SMS-оплата, QR-оплата та Bluetooth-оплата, інструкції до яких розміщені у транспортних засобах, вартуватимуть 5 грн. за проїзд.

Також 5 грн. за проїзд вартуватиме оплата звичайною безконтактною банківською карткою, якою можна буде скористатися у терміналі оплати безпосередньо у автобусі чи тролейбусі.

Комунальне підприємство «Електроавтотранс» закликає мешканців міста звернути увагу на введені зміни та вибрати для себе найоптимальніший спосіб оплати проїзду.