Logo
5 Грудня 2022, 16:52

Активність батьків змусила владу шукати можливість очного навчання учнів ліцею N10

Влада каже, що почула проблеми учнів ліцею N10 Івано-Франківської міської ради, проте очне навчання обіцяє забезпечити лише з 27 лютого.

Сьогодні, близько години голови батьківських комітетів спілкувалися з директором департаменту освіти Вікторією Дротянко та іншими представниками департаменту освіти Івано-Франківської міської ради.

Про це у Facebook написав батько дітей, які навчаються у ліцеї №10 Володимир Джигіта.

За підсумками зустрічі у протоколі зафіксували наступні зобов’язання мерії:

1. До 31 грудня забезпечити переселення ВПО до іншого пристосованого приміщення;

2. До 31 грудня Казначейство має перерахувати кошти підрядній організації (я не зовсім розумію, яким чином міська влада впливає на цей процес, проте зобов’язання вони на себе взяли);

3. До 20 січня облаштувати першу чергу укриття (мова йде про встановлення близько половини захисних металевих решіток, після чого як укриття зможе функціонувати одне крило школи);

4. З 27 лютого забезпечити доступ учнів до очного навчання;

5. Після переселення ВПО за кошти міського бюджету провести ремонт.

Попри це Володимир Джигіта зауважив, що тільки активність громадян може змусити міську владу виконувати свої обов’язки, додаючи: "добре, що є хоч якісь домовленості, проте батьки контролюватимуть їх виконання і не дадуть проблему просто «заговорити» і перечекати. Ми так і не отримали відповіді на запитання чому влада постійно обіцяла вирішити питання переселення ВПО, але за великим рахунком нічого для цього не зробила?".

Нагадаємо, що нещодавно міськрада прийняла рішення продовжити тимчасове розміщення ВПО в ліцеї N10, що викликало хвилю обурення батьків.