Logo
29 Липня 2015, 15:32

З чотирма франківськими перевізниками розірвали угоди через порушення

Від часу введення в Івано-Франківську нових умов перевезення пасажирів громадським транспортом, було розірвано угоди з чотирма місцевими перевізниками.

угода

Про це на сторінці спільноти Комуналка ІФ повідомив директор департаменту комунального господарства, транспорту та зв’язку Михайло Смушак.

 За його словами, від 10 липня розірвано 4 угоди та складено більше сотні письмових пояснень, ще на розгляд МВК підготовлено рішення про розірвання угод з близько 10 перевізниками.

«На сьогодні, на 70% готова нова схема руху громадського транспорту, за місяць ми її презентуємо і по ній буде новий конкурс на нових умовах. До речі, планується продаж квитків у спеціальних кіосках. Будуть також проїздні квитки. Змінено умови до автобусів. Пріоритет надаватиметься великогабаритним автобусам, які відповідатимуть усім європейським вимогам, в тому числі екологічним", - йдеться у повідомленні.

Він додав, що якщо на певні маршрути не буде перевізників з такими автобусами, то в договорі буде записано, що за півтори роки вони мають їх придбати, інакше буде проведено новий конкурс.