Logo
19 Квітня 2019, 18:05

З Івано-Франківська депортують ще одного іноземця-нелегала

За позовом УДМС України в Івано-Франківській області адміністративний суд прийняв рішення про примусове видворення з України 32-річного громадянина Республіки Камерун з забороною про в’їзд на 5 років.

Із залу суду працівники міграційної служби супроводили чоловіка до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, повідомляє УДМС України в Івано-Франківській області, передає Типовий Франківськ.

Особу громадянина африканської республіки ще належить встановити і підтвердити наявну інформацію, оскільки чоловік проживав в Україні без документів.

Як з’ясовано, свого часу він навчався в одному з вузів в Івано-Франківську, проте закинув заняття і був відрахований.

Аж тепер його повернення на батьківщину є невідворотним.

За останній час в рамках здійснення спеціальних профілактичних заходів в Івано-Франківській області виявлено 43 іноземців-нелегалів, кожний четвертий з яких видворений чи видворятиметься у примусовому порядку.

За наслідками проведення профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант» на території Прикарпаття виявлено 123 порушників законодавства про правовий статус іноземців.

За вчинення адміністративних правопорушень громадяни-іноземці сплатили штрафів на загальну суму майже 150 тисяч гривень, які надійшли до державного бюджету.