Logo
11 Березня 2015, 19:47

З Івано-Франківська у зону бойових дій знову вирушили працівники слідчих підрозділів прикарпатської міліції (ФОТО)

Вони допомагатимуть колегам розслідувати кримінальні провадження за скоєними злочинами в Донецькій та Луганській областях. Цього разу  до складу зведеного загону увійшли п’ятеро фахівців, троє з яких вже вдруге їдуть у таке відрядження.

мулуція1

Сьогодні в Управлінні МВС України в Івано-Франківській області досвідчених слідчих з міськрайорганів внутрішніх справ краю, які упродовж місяця будуть  виконувати свої функціональні обов’язки в східному регіоні країни, проводжали рідні, друзі, колеги та керівники обласного управління міліції, повідомляють в СГЗ УМВС області.

Звертаючись до відряджених, очільник прикарпатської міліції Микола Семенишин висловив упевненість у гідній службі слідчих, адже більшість з них вже має досвід спільної роботи з правоохоронцями Донеччини та Луганщини.   Т.в.о. першого заступника начальника Управління Галина Гнатів побажала хлопцям підтвердити свій професіоналізм та з почуттям виконаного обов’язку повернутися до своїх домівок.

міліція4

Після спільної молитви за щасливе повернення додому зведеного загону в повному складі священик поблагословив кожного з від’їжджаючих.

 На згадку про те, що прикарпатських правоохоронців з нетерпінням чекають в рідному краї, учні 11-го класу ЗОШ №12 м.Івано-Франківська подарували відрядженим український прапор, а відтак міліціонери вирушили до місця несення служби.

міліція3