Logo
13 Квітня 2021, 12:47

За грантові кошти на реставрацію в одному з корпусів Палацу Потоцьких буде конгрес-центр

Депутати міськради погодили проєкт «Створення комунікаційної єврорегіональної Платформи «ідеальних» міст для переорієнтації туризму в Івано-Франківській області». 

Про це йдеться на сторінці Палац Потоцьких «Простір Інноваційних Креацій «Палац», пише Типовий Франківськ.

12 квітня, під час засідання сесії Івано-Франківська міська рада депутати підтримали рішення «Про затвердження співфінансування проєкту «Створення комунікаційної єврорегіональної Платформи «ідеальних» міст для переорієнтації туризму в Івано-Франківській області».

Нагадаємо, що проєкт увійшов у перелік проєктів – переможців конкурсного відбору проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.

Загальна сума проєкту складає 17 мільйонів 969 тисяч 835 гривень. З державного бюджету фінансується 69% – 12 мільйонів 399 тисяч 186 гривень. За умовами проєкту, місто має виділити кошти на співфінансування у розмірі 5 мільйонів 570 тисяч 649 гривень, що становить 31% від загальної суми проєкту.

За ці кошти буде здійснено реставрацію частини приміщень корпусу А Комплексу колишнього палацу Потоцьких з пристосуванням для конгрес-центру:

конференційні, музейно-виставкові, офісні та ряд суміжних функціональних приміщень з забезпеченням їх відповідним технічним і технологічним обладнанням. Також передбачено комплекс заходів пов’язаних із створенням нового туристичного продукту та розгалуженої мережі туристичних маршрутів, проведення конференцій, міждисциплінарних круглих столів та майстер-класів, метою яких є промоція, пошук шляхів ідентифікації, збереження, ознакування та розвитку «ідеальних міст». 

Тривалість проєкту 24 місяці.

Координуватиме реалізацію проєкту Департамент економічного розвитку, екології та енергозбереження. У 2021 році сума співфінансування проєкту з бюджету міської територіальної громади становитиме 3 мільйони 189 тисяч 319 гривень, у 2022 році – 2 мільйони 381 тисяча 330 гривень.