Logo
24 Квітня 2021, 16:47

За ініціативи Едуарда Прощука у парку Калуша висадили понад 120 нових дерев

У міському парку культури і відпочинку імені Івана Франка у Калуші висадили нові дерева. Серед них - реліктові, червонокнижні та декоративні.

Про це повідомив на своїй сторінці народний депутат України Едуард Прощук, пише Типовий Франківськ.

За словами Едуарда Прощука, садити дерева - це не тільки особливі емоції, а і відповідальність.

"Якщо ви ніколи не садили дерева – спробуйте. Це особливі емоції. Потім ти приходиш, щоб перевірити чи дерево прийнялось, спостерігаєш як воно росте, відчуваєш відповідальність і ще більше починаєш цінувати природу", - розповів Прощук.

Так, цьогоріч у парку з'явились понад 120 нових саджанців дерев. Дерева садили і молодь, і батьки з дітками.

"Висадка дерев, прибирання парків і лісів – екологічні ініціативи, які ми щороку підтримуємо. Цього разу з командою однодумців організували висадку дерев в Калуському парку імені Франка. Придбали й висадили сьогодні понад 120 саджанців дерев. Реліктових, червонокнижних та декоративних: павлонія, тюльпанове дерево, клен японський, катальпа північна, гінго дволопатеве, метасеквоя та інші. Дуже тішить, що із захватом садили дерева і молодь, і батьки з дітками. Від себе і команди хочу подякувати дирекції КП Міський парк культури і відпочинку ім. Івана Франка та КП Калушавтодор Калуської міської ради Івано-Франківської області, які долучились до організації акції, а також Розсадник Хмелева , де ми знайшли унікальні саджанці", - додав нардеп.