Logo
5 Квітня 2023, 21:17

За клопотанням Івано-Франківської прокуратури арештовано активи дружини колишнього народного депутата України

За клопотанням прокурорів Івано-Франківської обласної прокуратури суд наклав арешт на майнові права дружини колишнього народного депутата України, лідера забороненої в Україні партії «ОПЗЖ», який позбавлений українського громадянства, пише Типовий Франківськ з посиланням на Івано-Франківську обласну прокуратуру.

Арештовано активи на понад 442,1 млн грн, кінцевим бенефіціаром яких є дружина екснардепа, яка підозрюється у кримінальному провадженні за фактом фінансування дій країни-агресора.

Мова йде про іменні акції на 6,8% в ПАТ «Електрометалургійний завод «Дніпроспецсталь ім. А.М. Кузьміна» в Запоріжжі, якими вона володіє через офшорні компанії.

Нагадаємо, в рамках розслідування вже арештовано активи на понад 5,6 млрд грн. Зокрема, корпоративні права на 2,6 млрд грн у 18 компаніях і підприємствах, а також іменні акції у трьох обленерго на понад 3 млрд грн. Крім того, накладено заборону на відчуження земельних ділянок та автомобілів, будинків у Києві та Ялті.

"Розслідування у кримінальному провадженні за фактами фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади (ч. 3 ст. 110-2 КК України), здійснює Управління СБУ в Івано-Франківській області", - йдеться в повідомленні.