Logo
5 Серпня 2021, 09:01

За липень прикарпатцям оформили 17 тисяч біометричних паспортів

Липень наразі став місяцем-«рекордсменом» у цьому році за кількістю  візитів громадян до територіальних підрозділів міграційної служби Івано-Франківської області для оформлення біометричних документів.

Про це інформує Управління ДМС в Івано-Франківській області.

Так, протягом липня у Міграційній службі Івано-Франківщини громадянам оформлено понад 17 тисяч біометричних паспортів.

Це  на 2500 документів  більше, ніж у червні. Таке зростання попиту  можна пояснити тим, що чимало з наших співвітчизників приїхали з-за кордону у відпустку додому і насамперед вирішили навести порядок з документами для виїзду за кордон і національним паспортом (вклеювання фотографії після досягнення віку 25 чи 45 років, якщо ж протермінований період, то оформлення ID-картки, оформлення закордонного паспорта у зв’язку з закінченням терміну дії попереднього, оформлення першого паспорта громадянина України дитині, якій виповнилося 14 років тощо).

З іншого боку, триває сезон масових відпусток й для громадян, які більше часу проводять на території України, і знайшли можливість для поїздки на відпочинок в інші країни.   

Таким чином у липні відвідувачі міграційної служби оформили 6618  паспортів громадянина України у формі ID-картки та 10 581 закордонний паспорт.

Інформуємо про те, що оформити  паспорт громадянина України у формі ID-картки або ж закордонний паспорт можна у будь-якому територіальному підрозділі міграційної служби незалежно від зареєстрованого місця проживання.

Нагадують, що у зв’язку з дією на території України карантинних заходів документи (національні паспорти у формі ID-картки й паспорти для виїзду за кордон), які з різних причин раніше не були отримані заявниками, не підлягають знищенню і чекають на своїх власників !

Фото з відкритих джерел ілюстративне.