Logo
29 Липня 2019, 11:35

За минулу добу на Прикарпатті горіло сіно та господарська споруда

За минулу добу на Прикарпатті трапилось вісім пожеж.

Про це повідомляє управління ДСНС області, передає Типовий Франківськ.

28 липня о 13:09 в селі Озеряни Тлумацького району виникла пожежа сухої стерні на відкритій території. Попередня причина виникнення пожежі - необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

О 13:30 в селі Королівка Тлумацького району горіла стерня та посів пшениці на відкритій території. Попередня причина виникнення пожежі - необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

О 19:34 в Івано-Франківську на вулиці Незалежності горіло сміття на відкритій території. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 22:08 в селі Люча Косівського району виникло загорання стогу сіна на відкритій території. Вогнем знищено 3 т сіна. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 22:10 в селі Олеша Тлумацького району горіла суха стерня на відкритій території. Попередня причина виникнення пожежі - необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

О 22:59 в Івано-Франківську на вулиці Целевича горіло сміття на відкритій території. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 23:37 в місті Косів на вулиці Небесної Сотні виникла пожежа господарської споруди. Вогнем знищено піднавіс, макулатуру. На пожежі врятовано один житловий будинок. Причина виникнення пожежі встановлюється.

Також 28 липня в селі Заріччя Надвірнянського району горів житловий будинок. Причина - замикання електропроводки.