Logo
11 Червня 2021, 13:42

За минулу добу на Прикарпатті зафіксували 5 пожеж

Як інформує Управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації, - за минулу добу, на Прикарпатті спалахнуло п'ять пожеж.

    -  В Івано-Франківську, на вул. Мельника та вул. А.Сахарова, горіло сміття в контейнерах. Причина виникнення пожеж та збитки встановлюються.

    -  В с. Чукалівка, Івано-Франківської ТГ, пожежа сміття поблизу міського кладовища на площі 20 м.кв. Причина виникнення пожежі та збитки також, наразі, встановлюються.

    -  В Коломийському р-н, с. Тишківці, трапилося загоряння господарської будівлі. Вогнем знищена стодола на площі 24 м.кв., 3 т. грубих кормів. Врятовано житловий будинок. Попередня причина виникнення пожежі - розряд блискавки. Збитки: прямі – встановлюються, близько – 30 тис. грн.

    -  В Коломийському р-н., с. Ценява, горіли тюки з соломою в піднавісі на території приватного підприємства. Вогнем пошкоджено покрівлю піднавісу на площі 30 м.кв., знищено 6 т соломи. Попередня причина виникнення пожежі - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитки: прямі – встановлюються, побічні - понад 50 тис. грн.

 Небезпечне поводження з вогнем може привести до летальних наслідків!

 

 

 

Фото ілюстроване, з відкритих джерел.