Logo
27 Листопада 2023, 13:01

За останні півтора місяці армія РФ, ймовірно, мала один із найвищих показників втрат за всю війну – британська прозвідка

За останні шість тижнів, ймовірно, спостерігався один із найвищих показників втрат середнього особового складу в армії РФ за всю війну в Україні. Про це пише у своєму огляді Міністерство оборони Британії з посиланням на дані розвідки.

«Тяжки втратили багато, чому були спричинені наступом Росії на донбаське місто Авдіївку », – повідомляє британська сторона.

Раніше періодом з найвищою смертністю для Росії був березень 2023 року у розпал російського наступу на Бахмут, вказує Міноборони Британії, і додає, що тоді сталося про в середньому 776 смертей на день.

«Хоча військова розвідка не може перевірити методологію, враховуючи загальну кількість убитих та поранених, цифри відповідають правдоподібності» , – йдеться в повідомленні.

минулого листопада 2023 року втрати армії РФ, за даними українського Генштабу, становили в середньому 931 особу на день. Російська сторона однак не наводить дані про втрату своїх вояків.

 

 

 

Фото з відкритих джерел