Logo

«Українська стратегія Гройсмана» зміцнює свої позиції

Київський міжнародний інститут соціології оприлюднив останній рейтинг — згідно із дослідженням громадської думки партію “Українська стратегія Гройсмана” підтримує вже понад 5,7% українців.

Упродовж 26-29 листопада 2021 року Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів всеукраїнське опитування громадської думки. Результати дослідження оприлюднено на офіційному сайті соціологічної компанії.

photo-2021-12-01-11-38-05

Згідно з ними політична партія «Українська Стратегія Гройсмана» нарощує рейтинг і впевнено долає прохідний бар’єр до Верховної Ради України. Як свідчать результати соціологічного дослідження від Київського міжнародного інституту соціології, у вересні рейтинг партії становив 5%, а в листопаді цей показник зріс до 5,7%.

Опитування відбувалося методом телефонних інтерв’ю з використанням комп’ютера (computer-assistedtelephoneinterviews, CATI) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів (з випадковою генерацією телефонних номерів та подальшим статистичним зважуванням)  опитано 1203 респонденти, що мешкають у всіх регіонах України (крім АР Крим). Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України. 

 

Головне фото з відкритих джерел