Logo

За пів мільярда гривень відремонтували Бурштинську ТЕС

Від початку року ДТЕК Бурштинська ТЕС відремонтувала блоки, загальностанційне обладнання, будівлі та споруди на  понад 487,4 млн грн, реалізувавши вісім планових ремонтів енергоблоків.

Про це повідомляє ДТЕК.

Завдяки оновленням станції вдалося збільшити відпуск електроенергії в мережу до 6,4 млрд кВт-год за 11 місяців, що на 29% більше ніж за аналогічний період 2020 року.

Зокрема, за 11 місяців цього року в ОЕС України станція відпустила понад 500 млн кВт-год, що на 61% більше ніж минулого року. Відпуск електроенергії в Бурштинський енергоострів виріс на 10% у порівнянні з минулим роком.

«ДТЕК Енерго – відповідальна і надійна компанія, яка систематично інвестує в розвиток підприємств. Наше основне завдання завжди є, було і буде – стабільне та безперебійне постачання електроенергії українцям. Серед найбільших ремонтів, які ми провели у 2021 році був капітальний ремонт енергоблоку №11. Ми змогли підвищити його навантаження на 10 МВт, що є дуже важливим, особливо в осінньо-зимовий період. Адже наша станція несе високе навантаження і в роботі залишається до 10 енергоблоків, які постійно подають електроенергію в Бурштинський енергоострів та ОЕС України. Також ми провели ремонти й на інших енергоблоках, де, окрім основних робіт на устаткуванні, відремонтували наявні осаджувальні електроди електрофільтрів для підтримки екологічних показників у нормі», — зазначає в.о. директора ДТЕК Бурштинська ТЕС Максим Шумченко.

 

 

 

Фото з відкритих джерел ілюстроване