Logo
14 Листопада 2020, 09:18
Теги: петиція

За три дні петиція про скасування «карантину вихідного дня» набрала понад 26 тисяч підписів

Петиція про скасування «карантину вихідного дня», який 11 листопада запровадив Кабінет міністрів, набрала понад 25 тисяч підписів. Тепер її має розглянути президент України Володимир Зеленський.

У петиції зазначається, що рішення уряду суперечить деяким положенням Конституції України та «матиме катастрофічні наслідки для економіки і соціокультурного життя», пише Громадське.

Петиція з'явилась на сайті президента ще 10 листопада, за день до прийняття рішення Кабміном. У документі вимагали не вводити в дію «карантин вихідного дня», а в разі його введення скасувати.

Підписанти вимагають скасувати у містах заборону на здійснення підприємницької діяльності як в цілому, так і з обмеженням часу. Також у документі вказують про вимогу проводити консультації з громадськістю та представниками бізнесу кожного разу та з усіх питань щодо карантину.

Станом на 14 листопада петиція «Ні карантину вихідного дня! Ні обмеженням в здійсненні підприємницької діяльності!» набрала 26 476 підписів з 25 тисяч необхідних та має ще 89 днів для «добирання голосів».