У США компанія Raytheon Technologies повернула на роботу на свій складальний завод пенсіонерів.
Як повідомляє The Wall Street Journal, такий крок пов'язаний з бажанням американського виробника зброї наростити кількість зенітних ракетних комплексів Stinger, що випускаються.
А компанія L3Harris Technologies, яка отримала замовлення на озброєння для України на суму $200 млн, витягує комп'ютерні чіпи зі старих радіоприймачів, щоб зробити нові засоби зв'язку та вкластися вчасно.
Корпорація Lockheed Martin подвоює виробництво протитанкових ракет Javelin, які вона виробляє спільно з Raytheon, а також на 60% збільшує виробництво ракетних установок Himars та ракет GMLRS.
Компанія Saab також розширила свої виробничі потужності останніми роками на тлі загострення напруженості у відносинах із РФ. Крім додавання 500 нових співробітників у всьому світі, компанія інвестує в нові виробничі технології для підвищення ефективності.
Німецька компанія Rheinmetall подвоїла річний обсяг виробництва боєприпасів для танків приблизно з 70 тис. до 140 тис. одиниць на рік. Цього року компанія також виготовляє 110 тис. снарядів для артилерії порівняно з 70 тис. торік. Крім того, німецький виробник збільшив випуск патронів середнього калібру з 1,2 млн. до 2,2 млн. на рік.
Фото з відкритих джерел