Logo
30 Квітня 2023, 20:41

Залужний зустрівся з командувачем сил НАТО в Європі – говорили про підготовку військових

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний в неділю, 30 квітня, зустрівся з верховним головнокомандувачем Об’єднаних збройних сил НАТО в Європі та командувачем ЗС США в Європі генералом Крістофером Каволі, передає Типовий Франківськ.

«Детально розповів про оперативну обстановку по всій лінії фронту. Описав можливі сценарії, загрози та передумови для наших майбутніх дій. Ставимо собі за мету – підготуватися так, щоб максимально виконати визначені завдання», – написав Залужний за підсумками зустрічі.

За його словами, під час зустрічі було обговорено важливість «вчасного та в достатній кількості постачання боєприпасів та техніки». Він також наголосив на необхідності надати Україні широкий спектр озброєння і систем протиповітряної оборони, які «суттєво допоможуть вирішити проблемні моменти у протистоянні російській агресії».

«Із генералом Каволі також обговорили питання підготовки наших захисників. Домовилися й надалі підтримувати діалог та працювати задля посилення обороноздатності України», – розповів він.

 

 

Фото з відкритих джерел