Logo
20 Березня 2015, 21:00

Засновник фесту “Республіка” пропонує зробити у Франківську стріт-арт на багатоповерхівках

Організатор відомого в Україні фестивалю “Республіка” Андрій Зоін запропонував активістам середовища “Тепле місто” зробити спільний проект – розмалювати стіни одного із спальних районів Івано-Франківська.

зоін

Таку ідею Андрій Зоін запропонував у спільноті “Теплого міста”, пише Репортер.

“Чи є якась Франківська громадська організація, якій цікаво зробити з нами спільний проект у будь якому спальному районі вашого міста?”, – йдеться у повідомленні.

Також Зоін додає посилання на стріт-арт-роботи, виконані у рамках фестивалю “Республіка”, який проходить щороку в Кам’янці-Подільському.

В коментарях до повідомлення вже з’явились перші бажаючі долучитись до малювання на стінах – серед зацікавлених і франківський художник Ярема Стецик. Якщо маєте бажання приєднатись до такого проекту – зголошуйтесь у коментарях до запису в спільноті “Теплого міста”.

зоін1

Як відомо, всі кошти, які заробляють на фестивалі “Республіка” вкладають на трансформацію спальних районів Кам’янця-Подільського. Транформація полягає в тому, що на фестиваль запрошують художників з різних країн світу та з України. На час фесту вони малюють на багатоповерхівках свої картини. Таким чином створюються нові туристичні маршрути, нелише старим містом, але й спальними районами.