Logo
1 Серпня 2019, 16:37

Завершилися знімання серіалу "Великі Вуйки", де креативним продюсером є франківець

Відомий франківець Юрій Горбунов розповів деталі знімань культового спінофу.

Телеканал "1+1" завершив знімання культового серіалу "Великі Вуйки", креативним продюсером якого став український ведучий Юрій Горбунов, пише ТСН.

Ведучий поділився, що 16-серійну стрічку "Великі Вуйки" знімали декілька місяців. Оскільки за сюжетом майже всі події відбуваються у Києві, команда задіяла багато знакових локацій столиці. Наприклад, для однієї із сцен знімальна група перекрила частину руху на Подолі та влаштувала імпровізований затор із більш ніж півсотні машин на Андріївському узвозі. 

Також Горбунов зізнався, що автори серіалу хотіли не тільки перенести героїв у нове середовище, але і показати глядачу Київ, стиль життя столичної молоді, звички та характер сучасних киян.

"Гуцули, які все життя провели у горах, потраплять у найбільший мегаполіс України. У столиці їм доведеться не тільки познайомитися із новими персонажами, а і прилаштуватися до нового ритму життя. Сучасна квартира із купою малознайомої техніки, багатолюдне метро із лякаючими ескалаторами, торгові центри зі спокусливими пропозиціями, салони краси, гастрономічні відкриття та безліч розваг. Глядач прогуляється разом з героями Хрещатиком, Майданом Незалежності та київським залізничним вокзалом. А також впізнає у серіалі і набережну Річкового вокзалу, де вуйко Бодя під час фестивалю вина перевтілиться на "Богданьє-сомельє", - поділився деталями серіалу Юрій Горбунов.

У зніманні культового серіалу також взяли участь і зірки українського шоу-бізнесу. Так, наприклад, Катерина Кухар зіграє у "Великих Вуйках" ворожку, Михайло Поплавський — міністра інфраструктури, Надія Мейхер — кохану вуйка Івана Петрука. Також глядачі побачать Ігоря Ласточкіна, Дмитра Коляденка, Євгена Кота та інших знаменитостей.