Logo
14 Липня 2019, 17:35

Заява УНП щодо підтримки франківського кандидата від «Слуги народу» це маніпуляція, яка вигідна виключно одній особі

У суботу прикарпатські ЗМІ облетіла новина, що провід Івано-Франківської обласної організації Української Народної Партії на своєму засіданні підтримав по окрузі №83 висуванця від партії Коломойського-Зеленського «Слуга народу» Андрія Сторожука.

Така заява викликала певний резонанс, адже вказана партія вже упродовж тривалого часу не веде активного політичного життя. У мережі з’явились негативні коментарі, де люди різко оцінювали вказаний факт, пише Правда іф.

Редакції Правди іф вдалося поспілкуватися із декількома членами проводу, які були на вказаному засіданні, які і пояснили, що трапилось.

Зокрема колишній сільський голова приміської Іваниківки Михайло Василик повідомив, що під час вказаного засідання, відбулася маніпуляція та підміна фактів збоку керівника ІФОО УНП Дмитра Чуйка, котра дозволила ввести в оману присутніх. Зокрема керівник повідомив нечисленним присутнім, що вказану ініціативу із підтримки помічника нардепа Шевченка Андрія Сторожука підтримав і колишній мер Івано-Франківська та ексочільник ІФОО УНП Віктор Анушкевичус, що згодом виявилось відвертою брехнею.

Також мали місце цілий ряд інших маніпуляцій та підміна фактів.

Тому пан Михайло відверто засуджує цю заяву та ще раз наголошує, що вона не репрезентує інтереси цілої обласної організації УНП, і навіть усіх членів проводу. Ця заява вигідна виключно голові ІФОО УНП Дмитрові Чуйку, який вочевидь має певні підкилимні домовленості із командою Андрія Сторожука та партією «Слуга народу».

Особисто пан Василик, вказану заяву УНП не підтримав, як і цілий ряд інших членів проводу.

Також ця заява викликала негативну реакцію у керівництва партії. Наразі від його імені готується відповідна заява.