Logo
31 Січня 2023, 21:14

Зайво перерахували з бюджету понад 700 тис. грн: на Прикарпатті судитимуть інженера технагляду

За процесуального керівництва Коломийської окружної прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо інженера технічного нагляду за фактами видачі підроблених документів та зловживання повноваженнями з метою отримання неправомірної вигоди, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам (ч. 2 ст. 358, ч. 3 ст. 365-2 КК України), пише Типовий Франківськ з посиланням на Івано-Франківську обласну прокуратуру.

За даними слідства, обвинувачений, здійснюючи технічний нагляд за виконанням робіт з будівництва амбулаторії сімейної медицини в одному із селищ Коломийського району, підписав завідомо неправдиві відомості, чим надав їм статусу офіційних документів. Він погородив акти приймання, достовірно знаючи, що фактично виконані будівельні роботи не відповідають проектним рішенням.

Внаслідок цього з місцевого бюджету було зайво перераховано понад 700 тис. грн.

"Обвинувальний акт щодо зловмисника прокурори скерували до суду. За вказане правопорушення йому загрожує до восьми років позбавлення волі з позбавленням права займатися певною діяльністю на строк до трьох років", - йдеться в повідомленні.

 

 

 

Фото з відкритих джерел