Logo

Здобути перемогу легше, ніж її втримати... Прикарпатські депутати змагаються за першість на Всеукраїнській спартакіаді

Депутати з Прикарпаття беруть участь у змаганнях ІХ Всеукраїнської спартакіади серед депутатів рад усіх рівнів.

Як повідомили у пресслужбі Івано-Франківської обласної ради змагання спартакіади стартували вчора у курортному Чорноморську на Одещині за участю збірних депутатських команд з п’ятнадцяти областей України. Протягом п’яти днів депутати-спортсмени мірятимуться силами у п’яти видах спорту: волейбол, футзал, настільний теніс, шахи та шашки.

До складу збірної комунди Івано-Франківської області увійшли 23 народних обранці з різних органів місцевого самоврядування Прикарпаття, які були кращими за результатами обласної спартакіади. Прикарпатці представлені у всіх видах спорту: мають свої волейбольну та футзальні команди та по два представники – у настільному тенісі, шахах та шашках.

Перший день змагань, який відбувся вчора приніс команді Івано-Франківщини перші перемоги. Так, по дві перемоги здобули прикарпатські депутатські команди з футзалу та волейболу. У футзалі прикарпатці здолали команди Рівненської та Київської областей, у волейболі – перемогли колег з Дніпропетровщини та Сумщини.

Були перемоги також в індивідуальних заліках. Так, у настільному тенісі серед чоловіків депутат Городенківської міської ради Коломийського району Ігор Терлецький здобув перемогу у трьох іграх та зазнав поразки в одній, а депутатка Верховинської селищної ради Верховинського району Марія Маківничук в настільному тенісі обійшла двох своїх суперниць, проте поступилася ще чотирьом.

Як зауважили в обласній раді збірна депутатська команда Івано-Франківської області шість разів виборювала першість на Всеукраїнській спартакіаді. Ще один раз обіймала друге місце. Відтак, і попит з неї щороку стає все більшим. «Значно легше здобути перемогу, аніж її утримати. Впродовж п’яти років поспіль ми здобуваємо першість, через що проти нас всі налаштовані. І навіть судді іноді бувають упереджені. Але ми, як і завше, приїхали за перемогою», – прокоментував участь прикарпатців у спартакіаді голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич.

 

Фото: пресслужба Івано-Франківської обласної ради