Logo
7 Травня 2020, 14:45
Теги: штрафи

Зеленський підписав закон про скасування штрафних балів для водіїв за порушення ПДР

Верховна Рада на своєму засіданні прийняла закон, який передбачає скасування штрафних балів за порушення правил дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі. Президент Зеленський повернув його з підписом.

Депутати проголосували за законопроєкт №2809, що скасовує стягнення штрафних балів у якості адміністративного покарання. За нього проголосували 301 народний депутат. 7 травня Президент Володимир Зеленський підписав цей законопроєкт, пише 24 канал.

Скасування штрафних балів по суті означає, що за кожне правопорушення власник, або зареєстрований "належний користувач" змушений буде платити штраф грошима.

Як було до цього 

Кожному громадянину, який має право керування транспортним засобом, щороку з початку року (з дня отримання права керування транспортним засобом) і до кінця року нараховувалося 150 балів.

У разі фіксації правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі від загальної кількості балів громадянина, який вчинив правопорушення, вираховується кількість штрафних балів, передбачених відповідною статтею