Logo
16 Квітня 2024, 20:19

Зеленський скликає засідання Ради Україна – НАТО через ситуацію з ППО

Київ ініціює скликання засідання Ради Україна – НАТО. Про це повідомив Президент Володимир Зеленський у своєму вечірньому відеозверненні до українців.

Він зазначив, що з партнерами ведуться безперервні перемовини щодо посилення можливостей України у захисті від РФ. 

"Працюємо заради того, щоб отримати більше реальної допомоги. Заради того, щоб досягти справжньої рівності у захисті від терору, коли і для нас тут, в Україні, у Європі, і в інших частинах світу діятимуть однакові, дійсно рівні правила, коли ми стикаємося з однаковими проявами терору, однаковими ударами ракет і дронів", - підкреслив глава держави.

Він зазначив, що однаково має цінуватись життя кожної людини.

"За ці два дні ми вже чого лише не чули. Про різні конфлікти – тут, у Європі, і на Близькому Сході, – різні рівні загроз, різний повітряний простір. Хоча однакові "шахеди" та балістика… Про різні загрози ескалації. Але хіба життя людські різні, хіба різна гідність у людей? Ні. Однаково кожне життя ми цінуємо. Повинні цінувати. Повинні захищати на одному рівні від терору. Україна зробить запит на скликання засідання Ради Україна – НАТО щодо захисту неба, постачання ППО, відповідних систем і ракет", - сказав Зеленський.