Logo
29 Серпня 2020, 16:30

Зеленський заявив, що Україна поверне Крим

Президент Володимир Зеленський заявив, що материкова частина України поверне окупований Росією Крим.

Про це повідомив Зеленський в інтерв’ю телеканалу Euronews, інформує Українська правда.

"Але Крим – наша територія, ми його повернемо. Я кажу відверто, що потужного майданчика, на якому піднімалося б це питання, я вважаю, поки що немає. Я вважаю, що шість років такого майданчика не існувало в природі. Окрім санкцій, за які я вдячний нашим партнерам і які ми з ними проговорюємо, і вони продовжуються. Нам допомагає не тільки Європа – допомагають США та інші країни. Більше нічого я не бачу. Чи я збираюся ще щось робити? Так", - наголосив Зеленський.

За його словами, деокупація Криму є таким самим пріоритетом, як і повернення Донбасу, проте на Донбасі гинуть люди, тому відновлення миру там у нього на першому місці. Але на тому самому рівні, що й повернення Криму.

Зеленський також заявив, що ті, хто допустив легку здачу Кримського півострова під окупацію, повинні понести відповідальність, але не уточнив кого саме він має на увазі.

 "Віддавати Крим не можна було. Це велика проблема. Але сьогодні ми вже не можемо говорити та кусати лікті щодо того, як це відбулося. Я впевнений, що за це коли-небудь всі відповідатимуть. Багато хто в цьому брав участь", - зауважив Володимир Зеленський.

В Офісі президента додали, що питання деокупації Криму піднімалося у межах Нормандського переговорного процесу, але Росія не хоче обговорювати питання.

Нагадаємо, Зеленський неодноразово піднімав питання повернення Криму на офіційних заходах. Він заявляв, що вірить у повернення Криму.