Logo
20 Жовтня 2019, 09:52
Теги: знайшли

Жінка, яку цілу ніч розшукували прикарпатські рятувальники, сама вийшла з лісу

Нагадаємо, 18 жовтня до ПРВ Ворохта У ДСНС в області поступило повідомлення про те, що під час відпочинку в лісі поблизу села Вороненка Яремчанської МР не вийшла з лісу та заблукала громадянка, жителька Коломийського району, яка спільно з чоловіком, відпочивала в санаторії “Смерічка”.

Про це інформує управління з питань цивільного захисту ОДА, пише Типовий Франківськ.

Зв’язок по мобільному телефону зі зниклою відсутній.

О 18.55 год. до місця події для проведення пошуково-рятувальних робіт направлено рятувальників ПРВ Ворохта (4 чол. 1 од. тех.).

З метою розширення району пошуку та нарощення сил о 05.00 годині 19 жовтня додатково в район пошуку направлено рятувальників ПРВ Верховина (5 чол. 1 од. тех), ПРВ Івано-Франківськ (3 чол. 1 од. тех.), 2 кінологи з собаками, 1 од. тех СПРЧ АРЗ СП та квадрокоптер з пілотом від У ДСНС в області та 12 чол. лісників. Всього до проведення пошукових робіт залучено 27 чол. та 4 од. техніки, від УДСНС в області 15 чол., 4 од. тех.

Вчора, 19 жовтня о 14.40 годині туристка щодо якої здійснювалися пошукові роботи самостійно повернулася з лісової місцевості до тимчасового місця проживання, стан задовільний.