Logo
9 Січня 2023, 17:05

Жителів Прикарпаття попереджають про небезпечну продукцію з Африки

До головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області надійшла інформація про небезпечні продукти, передає Типовий Франківськ.

Жителів Прикарпаття попереджають про пальмову олію, у якій виявили 3-монохлор-1,2-пропандіол (3-MCPD) – органічна сполука, яка є канцерогеном і з великою ймовірністю має генотоксичну дію на організм людини, негативно впливає на фертильну функцію у чоловіків. Вказана продукція експортувалася з Республіки Гана (імпортер: Aheco, Malta) до України (отримувач: ТОВ «ВАКІРК ГРУП КОМПАНІ», проспект Ювілейний, 42 А, кв. 14, м. Харків, 61153).

"Шановні споживачі! У разі виявлення в обігу цієї продукції, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області за тел.: (0342) 511389, 511392 або звертайтесь до територіальних управлінь", - йдеться у повідомленні.

Довідково: 3-монохлор-1,2-пропандіол (3-MCPD) – органічна сполука, яка є канцерогеном і з великою ймовірністю має генотоксичну дію на організм людини, негативно впливає на фертильну функцію у чоловіків.