Logo
21 Вересня 2020, 17:52
Теги: ювілей

Жителька села Єзупіль відсвяткувала свій 100-літній ювілей

17 вересня свій 100-літній ювілей святкувала жителька селища Єзупіль Тисменицького району Ганна Іванівна Регей.

Про це повідомили у пресслужбі Тисменицької РДА, пише Типовий Франківськ.

"Голова Тисменицької районної ради Тетяна Градюк та керівник апарату районної державної адміністрації Ярослав Татарин привітали поважну ювілярку з великим святом у її житті, адже переступити столітній поріг щастить одиницям у нашому районі, побажали Ганні Іванівні ще довгих і радісних років життя та  нагородили грамотою голів Тисменицької районної ради і районної державної адміністрації та символічною відзнакою, вручили грошову винагороду", - йдеться у повідомленні.

Прожила пані Ганна нелегке життя: працювала в місцевому колгоспі, в якому стала пізніше ланковою, виховувала двох доньок, овдовіла, пережила буремну віху змін. Попри важкі часи, революції, війни і голодомор Ганна Іванівна все ж зуміла передати найкращі людські риси своїм наступним поколінням, виховати в них чесніть, добропорядність, щирість і чуйність, адже в бабусі є багата родина.

Наприкінці святкової церемонії всі гості та учасники свята зробили пам’ятну спільну фотографію та ще раз побажали Ганні Іванівні ще довгих і щасливих років життя.