Logo
14 Лютого 2023, 18:08

Журналісти показали перші кадри маневрів українців на танках Leopard 2 (відео)

Українські танкісти сьогодні розпочали навчання в Німеччині. Їх тренують керувати танками Leopard 2. Курс триватиме, прогнозують у Берліні, до кінця першого кварталу цього року, пише Типовий Франківськ з посиланням на сюжет ТСН.

Сучасну техніку наші військові опановують і в Польщі. На базі у Сьвентошуві відбувається тренування на тих таки "Леопардах". Як відбувається тренування наших військових, які вчаться керувати сучасними танками Leopard-2.

На навчання прибули й президент цієї країни Анджей Дуда, і її міністр оборони.  

Крім польських інструкторів, тут працюють й союзники Польщі з Канади й Норвегії. Українські танкісти кілька днів приїхали з фронту, Дуда назвав їх дуже досвідченими. 

Журналісти розповіли, що тренується тут загалом 21 екіпаж, загалом 105 військових, у тому числі технічний персонал з обслуговування танків. Спочатку у них теоретичні заняття, потім - робота на симуляторі, робота у полі й під кінець польські інструктори перевірять набуті вміння. 

Один з польських інструкторів розповів, що польські танкісти тренуються 2 місяці. А от українських військових навчать керування танками "Леопард" за 1 місяць. Тренуються бійці з України посилено - 6 днів на тиждень по 12 годин й навіть більше.

"Це українські танкісти, які раніше працювали на танках. Вони мотивовані, вони багато знають", - каже інструктор. Наші бійці захоплені технічними характеристиками Leopard 2.

 

Фото з відкритих джерел