Logo
12 Квітня 2019, 19:48
Теги: вибори

Журналістка «1+1» підтримала Порошенка після скандальних «дебатів» з Зеленським

Журналістка та ведуча ТСН Юлія Бориско підтримала Президента Петра Порошенка після вчорашніх скандальних телефонних «дебатів» із Володимиром Зеленським. Останній кинув слухавку під час прямого ефіру у програмі «Право на владу» на телеканалі «1+1».

Про це вона Юлія Бориско написала у Facebook, передає ZIK.

Подаємо допис у повному обсязі:

«Думала, не засну після вчорашніх телефонних дебатів. Але заснула і прокинулась на піднесенні. До третьої ночі читала, що хто понаписував – і, Боже, як приємно бачити своїх!

Це майданне відчуття спорідненості!

І якщо до вчора мене пригнічувало, що голосуватиму за ПП вимушено і не за покликом серця, то пригнічення більше немає. Вернулась давно забута повага до сильної сторони президента, особливо на контрасті з телефонним співрозмовником. А з повагою до сильної особистості вже значно приємніше за неї голосувати.

Ну, і сміхові приступи мені ще довго гарантовані))) Одне слово – Кулик)))

Думаю, навіть на смертному одрі він згадає той оп-па-засада-вечір, коли прийшов заочно викривати гаранта, а довелося це робити під його важким поглядом. Як якась байка «Лев і Кулик». Кулики ж навіть в природі «харчуються виключно дрібними безхребетними істотами», а тут...)))»
Нагадаємо, Президент Петро Порошенко і кандидат у президенти Володимир Зеленський не порозумілися під час телефонної розмови в ефірі програми «Право на владу» на телеканалі «1+1».