Logo
26 Січня 2015, 10:07

Жительку Маріуполя, яка просила Путіна ввести війська в Україну, вбило «Градом» (ФОТО)

Мешканка українського Маріуполя, велика любителька "руского міра" Ольга Абдурашитова 10 червня на своїй сторінці в соціальній мережі "ВКонтакте" слізно просила російського президента Володимира Путіна ввести в Україну війська. 24 січня, вона загинула при вибуху снаряда російської системи залпового вогню "Град", з якої російські окупанти обстріляли її місто.

abdura-1__large

Виявив проросійську сепаратистку в списку загиблих при обстрілі і знайшов збіг український блогер Федір Куликов.

– Життя виключно жорстоке, але і, поза всяким сумнівом, справедливе, – написав він на своїй сторінці в Facebook. – 10 червня громадянка Абдурашитова слізно й істерично просила Путіна ввести в Україні війська у себе “ВКонтакте”. Вона буквально стікала отрутою ненависті до всього українського. У результаті російські війська дійсно ввійшли і 24 січня вбили громадянку Абдурашитову під час обстрілу Маріуполя системами “Град”. Можливо, хтось буде говорити про якийсь символізм, про те, що не треба будити лихо, поки воно тихо, але я б порадив поки ще не поміченим Богом шельмам лише одне: будьте обережнішими зі своїми проханнями.

Згідно з даними українського МВС, труп “любительки всього російського” був виявлений після обстрілу Маріуполя на вулиці Київській поруч з однойменною Київським ринком. Судячи з усього, туди вона прямувала за продуктами – зрозуміло, українськими.

 abdura-2

Вікна