Logo
3 Грудня 2019, 18:26

Зимовий сезон: де на Прикарпатті можна бюджетно відпочити на гірськолижному курорті

На календарі вже грудень, а це означає, що пора готуватись до зимового сезону. В Україні стрімко розвивається сфера гірськолижного туризму — з'являються нові курорти, сервіс, відпочинкові комплекси. Серед усіх варіантів можна підібрати для відпочинку бюджетний варіант.

Гірськолижний відпочинок – це, звісно, Карпати. Раніше цей вид рекреації стало асоціювався з курортом Буковель і, в кращому випадку, ще з парою назв, але тепер його географія значно розширилася. Тож ми обрали для вас найприємніші цінові пропозиції, які ви зможете собі дозволити, пише 24 канал.

Яблуниця

Де: село Яблуниця, Яремчанської міськради Івано-Франківської області

Тут можна відпочити будь-якої пори року. Взимку – це гірськолижний спорт, а влітку – природа Карпат, чисте гірське повітря, різноманітні екскурсії та недорогі ціни на проживання. Звідси беруть свій початок численні туристичні маршрути по Карпатах. В складі групи можна здійснити сходження на вершини гір Петрос, Говерла, Магура, Хом'як.

Що пропонують. 6 трас, від 200 до 900 метрів, з перепадами висоти від 150 до 280 метрів. Ширина схилів – до 150 метрів. 5 парно-бугельних витягів – до 1100 метрів, є витяг для початківців.

Також з розваг: кафе, ресторан, колиба, дискотека, прокат санок, снігоходів, кінні прогулянки, піші екскурсії, сувенірний базар. Само собою – прокат спорядження, лижна школа та послуги інструктора.

Ціни. Вартість підйомників: на день – від 350 гривень; прокат спорядження – від 100 гривень за лижний комплект і санки.

Проживання: є готелі (від 500 гривень за добу) і хостели (від 150 гривень). У приватній оселі – від 250 гривень.