Logo
26 Липня 2016, 16:45

Зіркова пара Матвієнко та Мірзоян поділилися романтичними фото з відпочинку на Прикарпатті (ФОТО)

Зіркова пара Тоня Матвієнко та Арсен Мірзоян влаштували собі сімейний відпочинок. Разом із дітьми вони вирушили до мальовничих Карпат.

1

Так, Арсен взяв із собою двох синів від попереднього шлюбу, а також пара привезла їхню спільну доньку Ніну, яка з'явилася на світ у січні, пише  ТСН.

"Дуже чекали цього відпочинку! Рік був знаковим та насиченим. Народження Ніни, багато роботи, гастролі, переїзди. Приїзд у Карпати об'єднав нас усіх", – каже Тоня Матвієнко.

"З дітьми це завжди весело, – продовжує Арсен. – Хочеться запропонувати дітям такі активності, які б сприяли розвитку кругозору. Тому ми і обрали Карпати. По-перше, клімат – дуже сприятливий для малечі, на відміну від спекотного морського узбережжя, по-друге, є з чим познайомити малих: рафтинг, велопрогулянки, квадроцикли, шикарний краєвид і чисте повітря".

Окрім цього, Тоня з Арсеном разом із дітьми вже встигли насолодитись красою водоспадів: Манявський Скит, Женецький Гук, Дівочі сльози.

"Влаштували з хлопцями неважкий, але цікавий сплав по Чорному Черемошу, – ділиться враженнями Арсен. – Плануємо влаштувати похід на Говерлу. А ще спортзал, басейн, ходимо на річку, в баньку. Ідеальний відпочинок".

2

3

4

5

6

7

Схожі Новини