Logo

Здорове волосся - мрія кожного! Золотий стандарт трихоскопії.

Цифрова діагностика волосся

Реклама з екранів обіцяє нам миттєвий ефект, здорове густе та блискуче волосся, але причина проблеми випадіння та якості волосся значно глибша, розібратися з ними може тільки лікар. Для цього існує спеціалізований дерматологічний напрям - трихологія. Цей напрям займається лікуванням захворювання волосся і шкіри волосистої частини голови. Лікар- трихолог це людина з вищою медичною освітою, та з підтвердженим сертифікатом трихолога. Не соромтесь запитати у спеціаліста перед проходженням діагностики та процедур. Також пам’ятайте що косметолог усуває симптоми, а лікар- трихолог- причини захворювання.

photo-2021-08-27-18-25-08

Проблема випадіння волосся турбує велику кількість населення. Майже кожна людина зустрічалась з нею хоча б раз у житті. Існує безліч причин які можуть спровокувати захворювання волосистої частини голови та волосся. Частою причиною трихологічних проблем є порушення роботи з боку інших органів та систем, часті стреси, неврози, зміна гормонального фону та ін. Розібратись з причинами допоможе лікар- трихолог.

photo-2021-08-27-18-25-40

Прицільно точна діагностика важлива для призначення дієвого та коректного лікування. Трихоскопія - це візуальний та не інвазивний метод обслідування шкіри голови та волосся за допомогою спеціального пристрою- трихоскопу. Комп’ютерна діагностика у нашій клініці в м.Івано-Франківськ проводиться на ультрасучасний апаратурі, в тому числі на Fotofinder, німецького виробника, який є золотим стандартом у трихоскопії.

photo-2021-08-27-18-26-03


Коли потрібно звернутись до трихолога:

⁃ волосся випадає пучкам або є зріджені ділянки волосся
⁃ волосся тьмяне, ламке
⁃ Шкіра голови суха або жирна, з лупою, запалена, подразнена, з висипом.

З огляду на фази росту волосся, курс лікування зазвичай довготривалий. Тому дуже важливо проходити усі призначені процедури та використовувати призначені засоби, адже перерване лікування не тільки не вирішить проблему, але й може привести до зворотнього ефекту.

Сучасна Трихологія має у своєму арсеналі безліч сучасних апаратних, лазерних, ін’єкційних, фізіотерапевтичних та інших методів які дозволяють отримати максимальний ефект, заісно при виконанні усіх рекомендацій лікаря, контролю ходу лікування, раціонального харчування та ведення здорового способу життя.

photo-2021-08-27-18-29-17

 

Пам‘ятайте самолікування шкодить вашому здоров‘ю

Для більш детальної інформації звертайтесь за тел.0504334181, 0504332064
Або За адресою: м.Івано-Франківськ Вул. Лесі Українки 4, Територія краси ІФ, 2 відідлення