Logo
24 Вересня 2021, 18:33

Зрушити з місця: як перестати відкладати справи на потім і почати робити нарешті

У кожного без сумніву трапляються ситуації, які протягом тривалого часу відкладаються справи на невизначений термін під прикриттям не терміновості.

Типовий Франківськ пропонує  кілька порад, які допоможуть вам розв'язувати цю проблему.

🔷 Знайдіть ментора. Якщо вже твердо вирішили займатися, наприклад, спортом, то знайдіть того, хто контролюватиме вас: не дозволить пропустити ранкову пробіжку та похвалить за спортивні рекорди. Розкажіть своєму ментору про власні плани, твердість намірів та проміжні результати.

🔷 Не сумнівайтеся у власному рішенні. Якщо ви вже вирішили, наприклад, відкрити власний бізнес, то не відступайте. Не потрібно ставити під сумнів власні сили та постійно думати про доцільність рішення. Так ви лише зробите гірше, адже за негативними роздумами можете пропустити щось важливе та не зможете досягнути заслуженого успіху.

🔷 Слідкуйте за часом. Вирішіть, коли ви візьметеся за виконання свого плану, і приступайте у точно визначений час. Можете поставити собі будильник чи нагадування, щоб приводів знову перенести «на завтра» не було. Також розплануйте, скільки часу щодня приділятимете виконанню завдання і не робіть щось поверх сили, щоб уникнути виснаження.

🔷 Ставте дедлайн. Легше приступити до виконання будь-чого, коли ви знаєте, що вам на п’яти наступає дедлайн. Повідомте про крайні строки свого ментора, щоб напередодні він поцікавився результатами.

🔷 Мотивуйте себе. Якщо ніяк не можете вивчити іноземну мову — заплануйте відпочинок за кордоном, і у вас буде чудова мотивація нарешті вивчити, щоб не загубитися у незнайомому місці.

🔷 Святкуйте перемоги. Навіть маленькі кроки до цілі заслуговують на похвалу. Тож нагородіть себе за кожну перемогу.