Logo
5 Липня 2021, 17:55

Зшиваємо Прикарпаття якісними дорогами та розвиваємо громади

Сьогодні спільно з народною депутаткою України Оленою Вінтоняк, голова Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук, з робочим візитом відвідали Калуський район. Мета візиту  -  ремонт дороги місцевого значення Калуш-Осмолода.

Цей автошлях має 51 кілометр. Станом на сьогодні роботи по дорожньому покритті в межах Калуського району вже завершені, техніка працює у Рожнятівському районі. Загалом наразі відремонтовано 11 кілометрів, до кінця року планується оновити ще 10 кілометрів дороги.

"Автошлях Калуш-Осмолода веде у Карпати, тому відремонтувати його якісно - важливе завдання для нас. Адже перш за все рівна дорога - можливість для місцевих громад та району загалом реалізовувати свій потенціал. А він великий, особливо у сфері туризму" - зазначиив Андрій Бойчук. 

"До ремонту я бував на дорозі Калуш-Осмолода. Тоді вона була у незадовільній якості, а рух автомобілів - низький. Але зараз, коли автошлях активно оновлюється машин значно побільшало. Це приклад того, як програми Президента України Володимира Зеленського зашивають Україну й всі її регіони якісними дорогами та допомагають громадам розвиватися" -  додав голова ОДА.