Logo
20 Червня 2024, 15:12
Теги: Невськ, ЗСУ

ЗСУ жорстко зупинили росіян в районі Невського: що відомо

На Лиманському напрямку Збройні сили України жорстко зупинили російських окупантів в районі Невського.

Як зазначається у повідомленні на сторінці Генерального штабу Збройних сил України у Facebook, від початку доби кількість бойових зіткнень вже зросла до 58. Наразі половина з них тривають майже вздовж всієї лінії фронту. Найбільшу активність окупанти проявляють на Покровському та Краматорському напрямках, Сили оборони стримують ворожі атаки.

Зауважується, що від артилерійських обстрілів з території росії продовжує потерпати прикордоння Чернігівської та Сумської областей. Так, з початку доби з артилерії ворог бив, зокрема з напрямків Забрами (росія), Тьоткіного (росія) та Черноземного городка (росія).

Також російський агресор зі своєї території продовжує бомбардувати Харківську область: з напрямку Бєлгорода (росія) ворог завдав двох ударів з використанням чотирьох керованих авіаційних бомб по Липцях і Нескучному та скинув дві авіабомби на Вовчанськ. В районі села Тихе, що неподалік цього міста, було відбито одну ворожу атаку.

У Генштабі повідомили, що на Куп’янському напрямку наразі тривають сім бойових зіткнень в районах Синьківки, Степової Новоселівки, Стельмахівки та Піщаного. Дві штурмові дії ворога вже відбито.

"На Лиманському напрямку наші захисники жорстко зупинили ворога в районі Невського. Біля Сергіївки окупанти продовжують атакувати", - йдеться у повідомленні.

На Краматорському напрямку ворог концентрує зусилля неподалік Калинівки та Часового Яру. Сім спроб потіснити наші підрозділи із займаних позицій зазнали невдачі; шість боєзіткнень тривають поблизу Кліщіївки, Нового, Торецька та Іванівського.

"На Покровському напрямку агресор підтримує високу інтенсивність штурмових дій. Від початку доби окупанти вже 19 разів намагалися покращити тактичне положення в районах Новоолександрівки, Олександрополя, Сокола, Воздвиженки, Калинового та Новоселівки Першої. 11 ворожих атак українські воїни успішно відбили, вісім - ще тривають. Найбільш активний ворог біля Новоолександрівки", - зауважили у Генштабі.

Крім того, повідомляється, що на Курахівському напрямку Сили оборони відбили вже вісім наступальних дій російських військ. Поблизу Красногорівки та Паросковіївки три боєзіткнення ще тривають.