Logo
18 Вересня 2020, 15:49
Теги: військові

Зведений загін прикарпатських поліцейських вирушив на Схід України

Зведений загін прикарпатських поліцейських вирушив на Схід України.

Про це повідомили у пресслужбі поліції області, пише Типовий Франківськ.

На Донеччину вирушив зведений загін поліцейських Івано-Франківщини, які замінять своїх колег і впродовж двох місяців нестимуть службу з охорони публічного порядку в зоні ООС.

Сьогодні, 18 вересня тридцять бійців роти патрульної служби поліції особливого призначення «Івано-Франківськ» вирушили у Маріуполь, щоб замінити колег. У складі зведеного загону вирушили працівники відділів та відділень поліції.

У зоні проведення ООС поліцейські допомагатимуть місцевим колегам забезпечувати публічний порядок та виконуватимуть інші завдання, поставлені керівництвом. Для виконання службових обов’язків поліцейських забезпечили усім необхідним, зокрема і засобами індивідуального захисту.

«Я переконаний, що ви з честю та гідністю виконаєте свій професійний обов’язок і повернетесь додому живими та неушкодженими», - зазначив заступник начальника обласної поліції Василь Кіцелюк

Провести правоохоронців в чергове відрядження прийшли рідні, друзі та колеги. За кілька днів на Прикарпаття повернуться колеги, що нині несуть службу на Донеччині.