Logo
22 Травня 2019, 21:00

Допомога твоя – найсильніша зброя: у Франківську на акції зібрали понад 150 тисяч гривень

Днями, 17-19 травня, об’єднання воїнів та волонтерів «Галицькі леви» спільно з Івано-Франківською обласною асоціацією учасників та ветеранів АТО вкотре провело благодійну акцію «Допомога твоя – найсильніша зброя».

Про це повідомляють на сторінці Громадської організації «Об'єднання воїнів та волонтерів «Галицькі леви» у Фейсбуці, пише Типовий Франківськ.

Метою акції став збір коштів для допомоги 14-річній доньці учасника АТО онкохворій Олександрі Герасимчук, а також на побудову в Івано-Франківську гарнізонного храму Св. Сотника Лонгина по вулиці Чорновола (біля військової частини навпроти стадіону «Рух»).

Завдяки небайдужим мешканцям та гостям міста вдалося зібрати суму - 152 568 гривень. З яких 112 568 гривень публічно передано атовцю Івану Стефаніву на лікування прийомної доньки Олександри, а 10 тисяч передано отцю капелану Віталію Кузьмину на будівництво гарнізонного храму. Решта 30 тисяч було витрачено на технічне забезпечення заходу (сцена, звук, інформаційні матеріали, дозвіл на торгівлю).

«Ми щиро дякуємо усім, хто будь-яким чином долучився до доброї справи – пожертвою, виступом чи моральною підтримкою. Нехай Ваша пожертва буде прийнята Господом та повернеться сторицею!!!», - йдеться в дописі.

Схожі Новини