Івано-Франківське “Прикарпаття” завершило перші збори

Івано-Франківське “Прикарпаття” завершило перші збори.

Івано-Франківське “Прикарпаття” повернулося із перших навчально-тренувальних зборів, які проходили в курортному місті Яремче, в умовах високогір’я Карпат, пише Фіртка.

Як вже повідомлялося, готуватися до весняної частини сезону приступило 26 футболістів, з яких семеро – новачки.

В коментарі кореспонденту Фіртки головний тренер прикарпатців Володимир Ковалюк відзначив, що залишився задоволеним результатами проведених зборів.

“Зборами задоволений, адже погода дала нам можливість, як грати на футбольному полі, так і бігати по горах, – розповідає тренер “Прикарпаття”. – Заплановану роботу виконали у повному обсязі. Тішить, що всі футболісти отримували від процесу задоволення. Адже так і повинно бути. Задоволений і новачками. Хлопці проявили себе непогано”.

Наразі команда приступила до другого етапу підготовки до весняної частини сезону.

“Він складатиметься з роботи з м’ячем та фізичної підготовки. Тренуватимемось в Івано-Франківську. Правда, погода внесла корективи в наші плани, адже ми хотіли тренуватися на нашому штучному полі, але випав сніг”, – каже Володимир Ковалюк.

В планах “Прикарпаття” проведення низки товариських матчів. Зокрема, вже 7 лютого підопічні Ковалюка зіграють у Винниках з місцевим “Рухом”. Також тривають переговори про проведення поєдинку із представником 1-ї ліги Білорусії.

Ще одним етапом підготовки команди стане участь у турнірі “Кубок міського голови Івано-Франківська”, який пройде з 20 по 28 лютого в обласному центрі.

“Суперників матимемо серйозних. Якраз в іграх з ними подивимось, на що зараз здатна команда і над чим ще потрібно працювати”, – зауважив головний тренер Прикарпаття”.

Щодо селекційної роботи, то, за словами наставника команди, наразі тривають оглядини футболістів із команд Чемпіонату області і спортивних шкіл.

“Передивляємось, пробуємо. Хочемо переглянути велику кількість футболістів. Шукаємо таланти. Селекційна робота не стоїть на місці”, – розповів Володимир Ковалюк.

607 2

Залишити Коментар