Logo
3 Лютого 2015, 17:52

Іванофранківцям продемонстрували як виглядає найпростіше укриття в житловому будинку (ФОТО)

Минулого тижня управління ДСНС в Івано-Франківській області повідомило, що на вулицях Івано-Франківська з’являться вказівники з інформацією про найближчі місця укриття для цивільного населення.

укриття2jpg

 Cьогодні представникам ЗМІ продемонстрували як вони виглядатимуть на прикладі обладнаного сховища у підвалі житлового будинку на вулиці Молодіжна 54 - передає «Фіртка».

 За словами рятувальників ці вказівники допоможуть людям зорієнтуватися де знаходиться найближче укриття під час виникнення надзвичайної ситуації у малознайомих місцях.

 Вказівники, намальовані на будинку спрямовуватимуть людину та вказуватимуть на якій відстані від місця, в якому вона зараз знаходиться, розташоване сховище.

 За словами заступника начальника відділу цивільного захисту Сергія Стороженка, підвальне приміщення багатоповерхівки рахується найближчим укриттям. Тож рятувальники продемонстрували обладнаний під укриття підвал.

 «Це приміщення вдалось обладнати за 1,5 години. В кожній сім’ї мають бути напоготові речі першої необхідності, які вони можуть взяти з собою. Тут ми встановили пічку, бачок для пиття, 2 ліжка, матраци, стільці. Люди можуть взяти з собою ті речі, які обов’язково мають бути в укритті: ліхтар, обов’язково радіоприймач, свічки, аптечку. Це дасть змогу протриматись певний час», - зазначив Стороженко.

укриття1

укриття3

укриття4jpg

укриття6

укриття7

укриття9

укриття11