Logo
22 Січня 2015, 15:37

На Івано-Франківщині жінки порвали мобілізаційні повістки чоловіків

Тридцять повісток з часткової мобілізації, що їх доставили в сільську раду Черемхова Коломийського району, так і не вручили місцевим чоловікам. Жінки, невдоволені призовом, прийшли з протестом до сільського голови. І порвали повістки.

повістка

Про це зі слів воєнкома Коломийського району повідомив т.в.о. військового комісара Івано-Франківської області Олег Мороз, пише Курс.

"По факту – мами і дружини рвуть повістки. Порвали в Черемхові, я так зрозумів, вчора. Про це сьогодні вранці доповів воєнком Коломийського району з посиланням на голову сільської ради", – сказав Олег Мороз.

Напередодні сільська рада Черемхова отримала 30 мобілізаційних повісток. Як тільки ця звістка поширилася по селу, в сільраду зійшлися невдоволені жінки. Свою незгоду й претензії вони висловили сільському голові Михайлу Паньківу. В коментарі місцевому телеканалу війт сказав, що вважає залучення до мобілізації працівників сільської ради неправомірним, оскільки за мобілізацію відповідають райдержадміністрації і районні військові комісаріати.

Наразі в Черемхів виїхали представники Коломийської РДА та районний воєнком для детального з’ясування ситуації.

"За це (порвані повістки – кор.) передбачена адміністративна відповідальність – за ст. 210 Кодексу України про адмінправопорушення, за умисне знищення призивних документів – передбачений штраф від 5 до 7 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", – зауважив Олег Мороз.

Схожі Новини