Logo
6 Березня 2020, 09:00
Теги: пожежа

На Прикарпатті горів господарський комплекс та житлові будинки

За минулу добу на території Івано-Франківської області трапилось вісім пожеж.

Про це інформують у ДСНС області, пише Типовий Франківськ.

5 березня об 11:10 в селі Пістинь Косівського району виникла пожежа покрівлі господарського комплексу на площі 50 м.кв. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 15:58 в селищі Ланчин Надвірнянського району виникла пожежа прибудови до житлового будинку (літньої кухні), на площі 35 м.кв. На пожежі врятовано прибудований житловий будинок. Попередня причина виникнення пожежі - коротке замикання електропроводки.

О 20:08 в місті Коломия на вулиці Стефаника горіло сміття в недіючій будівлі, на площі 4 м.кв. Попередня причина виникнення пожежі - необережне поводження з вогнем невстановленої особи.  

О 21:55 в місті Надвірна на вулиці К. Ольги горіло сміття в сміттєпровідній шахті дев’ятиповерхового житлового будинку. Попередня причина виникнення пожежі - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. 

6 березня о 00:24 в селі Залуква Галицького району виникла пожежа покрівлі житлового будинку, на площі 30 м.кв. Попередня причина виникнення пожежі - порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації пічного опалення.

О 00:07 в Івано-Франківську на вулиці Трачів виникла пожежа перекриття житлового будинку. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 01:12 в селі Цінева Рожнятівського району виникла пожежа господарської будівлі, на площі 20 м.кв. Причина виникнення пожежі встановлюється.

О 03:07 в селищі Перегінське Рожнятівського району виникла пожежа господарської будівлі. Причина виникнення пожежі встановлюється.

 

Схожі Новини