Logo
17 Вересня 2019, 15:38

Сміттєвий скандал: на Прикарпатті спіймали чиновника на привласненні непотребу

Керівника одного з найбільших сміттєзвалищ на Прикарпатті підозрюють у привласненні відходів.

За десять кілометрів від Івано-Франківська - в селі Рибне. Одне із найбільших сміттєзвалищ на Прикарпатті. Воно обслуговує практично всю область. На 20 гектарах близько 2 мільйонів тонн відходів. Саме в незаконному привласнені цих скарбів і звинувачують керівника полігону.

Правоохоронці "накопали", що наживатися на непотребі директор сміттєзвалища почав ще із 2015 року. Схема була проста: з підприємцями на папері укладали угоди на сортування та перероблення відходів. А насправді - все робили роми. Їм неофіційно платили кілька тисяч на місяць. Тим часом, керівництво полігона отримувало надприбутки, - вважають у поліції.

Керівника комунального підприємства вже відсторонили від посади.

Директора полігона Юрія Мороза звинувачують у зловживанні службовим становищем. Говорити більше в поліції відмовляються.

Торік на сміттєзвалищі запрацювала сміттєсортувальна лінія. І вторсировину почав реалізовувати сам полігон. За якістю вона відрізняється, від тієї, що збирають роми. Її розділяють не тільки за категоріями, але і кольорами.

Ціна на таку сировину теж вища. Саме в цьому правоохоронці і помітили махінації.

Слідчі вважають - такі дії керівництва "Полігона" завдали збитків майже на 900 тисяч гривень. Директорові комунального підприємства загрожує до шести років ув'язнення.
Деталі в сюжеті Подробиць.