Logo
27 Лютого 2019, 16:00

На Прикарпатті підприємець брав хабарі за розмитнення євроблях (фото)

На Прикарпатті викрили директора брокерської компанії, який вимагав гроші за сприяння у пришвидшенні процедури розмитнення авто з єврономерами.

Як повідомляє Державна фіскальна служба України у Фейсбуці, працівниками відділу оперативного забезпечення територіальних органів ДФС західних регіонів України ГУВБ ДФС спільно з працівниками Управління захисту економіки в Івано-Франківській області Нацполіції в рамках супроводження кримінального провадження задокументовано факт отримання неправомірної вигоди директором одного з підприємств, пише Типовий Франківськ.

Компанія надає брокерські послуги, і її директор систематично вимагав неправомірну вигоду від громадян України за сприяння у пришвидшенні процедури розмитнення транспортних засобів на європейській реєстрації в зоні діяльності Івано-Франківської митниці ДФС.

У результаті проведених оперативних заходів директора підприємства викрито «на гарячому» під час одержання чергового траншу неправомірної вигоди в сумі 600 доларів США. Загальна сума хабара мала б складати 1100 доларів США.

У ході проведення обшуку на робочому місці в директора вилучено грошові кошти в розмірі 2670 доларів США, 390 Євро, 43130 гривень, чорнові записи та інші речові докази.