Logo

24 Січня 2017, 17:15

Найцікавіші фільми про студентів усіх часів

Студентські фільми – це не лише примітивні комедії про вечірки та знайомства. Стрічки про яскраве університетське життя можуть бути корисними та повчальними. Підготували добірку фільмів про успіх, розум та яскраву вдачу героїв веселого студентського життя.

kinopoisk.ru

1. «Нас прийняли!» (Accepted), США (2006)

Що робити, якщо ти читаєш вже восьму відмову щодо вступу у виш чи коледж, а щоденні виховні бесіди батьків наче свердлять мозок? Здається, що виходу немає, але головні герої фільму доводять протилежне! Як щодо відкриття власного університету? І усе було б чудово, якби не тисячі студентів біля дверей новоствореного навчального закладу. Проблема полягає уже не в тому, де навчатися тобі, а у тому, чому і як навчати інших.

https://youtu.be/5nrCh2we0Gw

2. «Соціальна мережа» (The Social Network), США (2010)

Біографічна драма про глобальну соціальну мережу Facebook. Стрічка охоплює головні моменти на шляху до успіху студента Гарвардського університету, засновника соцмережі, талановитого програміста Марка Цукерберга. Як вплинула революція у комунікаційній сфері на життя інших студентів та самого хлопця? Фільм показує реалії життя, з якими довелося зустрітися наймолодшому мільярдерові у світі. А девіз фільму – «Неможливо завести 500 мільйонів друзів, не наживши жодного ворога» – наче натяк на те, що ці реалії доволі жорстокі.

https://youtu.be/2RB3edZyeYw

3. «Такер і Дейл проти зла» або «Забійні канікули» (Tucker and Dale vs Evil), Канада (2010)

Чудова комедія про те, як група студентів вирішує відірватися на природі, подалі від міста. На горизонті вимальовуються два незграбних фермери, які також мають на меті хороший відпочинок. Випадкове зникнення однієї дівчини з компанії наштовхує молодих людей на думку, що два невинні фермери – маніяки. Група юнаків розпочинає війну, в той час як сусіди нічого не підозрюють. Крок за кроком за дивних обставин студентів стає все менше. Звучить, як жахи? Дзуськи! Чорний гумор та пародія роблять фільм смішним та подекуди божевільним.

https://youtu.be/j0hJSCqqIs4

4. «Розумник Вілл Хантінґ» (Good Will Hunting), США (1997)

Оскароносний фільм-драма розказує історію про вундеркінда, зухвалого юнака, який абсолютно не надає значення своїм здібностям. Його життя змінює випадок, коли професор просить студентів розв’язати задачу, яку 2 роки не можуть вирішити математики. Віллу Хантінгу вдається це зробити. Професор погоджується взяти під опіку головного героя та змінити його життя лише за однієї умови: Віллу необхідно пройти курси психотерапії. Виявляється, зробити це непросто. Мотиваційна історія про те, як важливо боротися зі внутрішніми страхами та комплексами для того, щоб змінитися, і наскільки при цьому важливо не знехтувати своїми талантами та унікальними здібностями. Фільм входить до списку 250 найкращих фільмів усіх часів.

https://youtu.be/nH9LZOXBMUE

5. «Євротур» (Eurо Тrip), США, Чехія (2004)

Легкий для сприйняття фільм, мандрівна авантюра «Євротур» – яскравий приклад студентської комедії. Головний герой Скотті знайшов друга за листуванням з Німеччини. Мікі обіцяє допомогти Скотті вивчити мову. Незабаром Мікі починає фліртувати та натякає на зустріч, через що Скотті емоційно обриває спілкування. Проте виявляється, що Мікі – прекрасна дівчина, а не хлопець. Тож Скотті у команді друзів-студентів вирішує дістатися Берліна, щоб владнати конфлікт. Він навіть не здогадується, у скільки міст та халеп їм доведеться потрапити дорогою.

https://youtu.be/-_Eu0X3B6OM

6. «Запах жінки» (Scent of a woman), США (1992)

Давня кінострічка розповідає історію життя полковника у відставці, який втратив здатність бачити. Запальна вдача, гнів та суворі робочі звички ускладнюють спілкування з колишнім військовим. Коли його родичі їдуть на вихідні відпочивати, доглядати за полковником погоджується студент престижного коледжу, якому потрібні гроші на поїздку додому. Йому доведеться нелегко, оскільки полковник планує грандіозну подорож у Нью-Йорк, де він хоче насолодитися життям сповна, наче востаннє. Та ця мандрівка допомогла героям переосмислити багато речей і змінила їхні життя назавжди.

https://youtu.be/dtP2YXQZrSM

7. «Операція «И» та інші пригоди Шуріка», СРСР (1965)

Жодна добірка фільмів про студентство не обійдеться без цієї популярної кінострічки. Це вже класика жанру. Усім відома комедія про пригоди наївного юнака Шуріка, який завжди потрапляє у різні курйозні ситуації. Фільм складається з трьох частин, кожна з яких гумористично зображує життя радянського студента. Для багатьох стрічка не буде відкриттям, проте точно вкотре викличе усмішку.

https://youtu.be/v06PkDvqr1I

8. «Ігри розуму» («Блискучий розум») (А Beautiful Mind), США (2001)

Переможець у 4 номінаціях на Оскар, цікава біографічна драма «Ігри розуму» завоювала місце серед найкращих фільмів у світі. Кінострічка про життя видатного математика Джона Неша, який розробив унікальні теорії ігор та здійснив багато важливих наукових відкриттів. Місце подій – Прінстон, один із найпрестижніших університетів і наукових центрів США, куди й потрапляє у 40-х роках хлопчик-геній Джон. Успіх, світове визнання, гроші – усе це чекало на геніального вченого після виходу його теорії у світ. Проблема лише в тому, як розрізнити реальність від ілюзії, коли шизофренія починає руйнувати твоє життя.

https://youtu.be/_bESDxodGWE

9. «Вбивство в Оксфорді» (The Oxford Murders), Іспанія (2008)

Захоплюючий трилер про таємничу серію вбивств в одному із найпрестижніших університетів світу – Оксфорді. Дивні обставини та докази вбивства спонукають студента розпочати власне розслідування разом з видатним професором математики і логіки. Числові послідовності та математичні шифри від убивці відкривають шукачам нові таємниці Оксфорда і ведуть до неочікуваних результатів розслідування.

https://youtu.be/V8edqqoXcg4

10. «Звіринець» (Animal House), США (1978)

Давня студентська комедія нічим не поступається сучасним. Кінострічка розповідає про студентів коледжу, які розділилися на два різних братства: одні – шумні та веселі люди, а інші – зарозумілі юнаки із заможних родин. Веселий сюжет про університетське життя у різних його проявах, зокрема про навчання та відпочинок.

https://youtu.be/BoS3-yHoaSY

11. «Двадцять одне» (21), США (2008)

Коли гра у карти перетворюється на суміш математичних розрахунків, акторського мистецтва та безкомпромісності, тоді це не просто гра, а стиль життя. Захоплююча історія про талановитого студента, здібності якого допомагають виграти у казино Лас-Вегасу. Бажання заробити на навчання спонукає його до грандіозної картярської афери. Та у реальному житті не так легко все прорахувати, як у грі.

https://youtu.be/PsK1c9ZBpuw

Джерело: Studway

Схожі Новини