Logo
24 Вересня 2019, 14:00

Охоронця наркоплантації на Прикарпатті залишили під вартою

Сьогодні, 24 вересня відбулася апеляція щодо зміни запобіжного заходу охоронцю теплиць Миколі Шкрібляку.

Як писав Типовий Франківськ, в селищі Яблунів Косівського району правоохоронці викрили плантацію парників із коноплею.

Відомо, що рослину вирощували на 4 га землі одного з місцевих підприємств. В ході операції було затримано трьох підозрюваних.

Шкрібляк Микола 1993 року проживає в селищі Яворів Косівського району на утриманні знаходиться неповнолітня дитина, якій 3 роки.

Нагадаємо, що минулого засідання суд обрав міру запобіжного заходу тримання під вартою або альтернатива 5 млн 17 тисяч 502 грн.

На початку засідання головуючий суддя апеляційного суду Івано-Франківської області Богдан Кукурудз зачитав постанову звернення щодо змінення запобіжного заходу.

За словами захисника підсудного, суд не врахував  достатньо доказів на підтвердження провини обвинуваченого. Також захисник вважає, що прийнята незаконна та необгрунтована міра покарання. Зважаючи на те, що підсудний притягується вперше до кримінальної відповідальності захисник просить для обвинувачуваного Шкрібляка домашній арешт. 

"Прошу застосувати запобіжний захід домашній арешт.  Буду все виконувати. Заперечую зміст підозри, яку мені висунули", - каже обвинувачений Шрібляк.

Прокурор Боровик відзначив, що особа причетна до даного злочину і домашній арешт буде недоцільним та наполягає на винесенні попереднього вироку.

"Підсудний виконував технічні процеси, а також наглядав за працівниками. Тому він причетний до дій злочину",- додає прокурор.

Обвинувачуваний заявив, що не збирається тікати.

"У мене мала дитина. Я  робитиму все, що скажете",- додає він.

Після нарадчої кімнати суд ухвалив залишити справу охоронця наркоплантації без змін.

 


 

Схожі Новини