Logo
22 Травня 2019, 19:18

Нацгвардія надаватиме прикарпатцям допомогу з ліквідації негоди

Упродовж останніх кількох днів на території Івано-Франківської області не припиняються проливні дощі.

У 6 районах Прикарпаття: Долинському, Калуському, Надвірнянському, Тисменицькому, Богородчанському та Рогатинському, негода спричинила значні підтоплення кількох тисяч домогосподарств, підвальних приміщень Калуської ТЕЦ, руйнування автомобільних доріг і мостів, пошкодження газопроводів і ліній електропередач.

Про це повідомляє МВС України, пише Типовий Франківськ.

За інформацією місцевої влади, на сьогодні в Івано-Франківській області підтоплено 3240 домоволодінь, зруйновано одну будівлю та 2 мости місцевого значення, евакуйовано 25 осіб, одна людина під час ліквідації негоди зникла безвісти. Без електропостачання опинилися 4557 споживачів. Подача природного газу припинена для 1175 абонентів. Повністю призупинено навчання у Богородчанському районі.

У зв’язку з ситуацією, що склалася та зверненням місцевої влади до командування військової частини 1241 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, у військовій частині сформовано резерв для надання допомоги місцевим громадянам у разі ускладнення обставин.

Також, при Калуській міській раді, створено робочу групу по фіксації наслідків негоди. До складу моніторингової групи увійшли і гвардійці, які спільно з представниками влади обходять господарства громадян, що постраждали від негоди та надають допомогу.

Схожі Новини