Logo
25 Серпня 2015, 17:01

Нові маршрути громадського транспорту в Івано-Франківську (ПЕРЕЛІК)

Замість сорока семи Івано-Франківськом курсуватимуть автобуси лише на двадцяти двох маршрутах.

нови1

Про це інформує “Галка”  з посиланням на Департамент комунального господарства МВК, яке сьогодні 25 серпня презентувало нову маршрутну мережу.

В її рамках передбачається зменшення дублювання маршрутів, а також часткове зміщення мережі з перевантажених транспортних вузлів “Ринок” та “Пошта”.

Це дозволить розвантажити центральну частину міста та збільшити швидкість переміщення пасажирів між мікрорайонами Івано-Франківська.

Директор департаменту комунального господарства, транспорту Михайло Смушак розповів про основні акценти у новій транспортній мережі. Головну увагу розробники проекту зосередили на тому, щоб знівелювати недоліки попередньої мережі, розмежувати автобусні та тролейбусні маршрути, розвинути присутність великих габаритних автобусів, замінити дубльовані маршрути та розвантажити вулиці міста, зокрема Січових Стрільців, Новгородську та Дністровську.

Керівник розробленої схеми Віталій Цих презентував проект. Він сказав, що його розробляли фахівці з Німеччини та нашого міста. Також, враховували можливості транспортного сполучення та побажання мешканців міста.

Тож проект буде виставлено для загального обговорення, яке триватиме два тижні. Після чого виконавчий комітет розгляне пропозиції, прийме остаточне рішення й організує проведенння конкурсу.

“Галка” пропонує ознайомитися, якими будуть нові маршрути громадського транспорту. На світлинах зліва – нові шляхи автобусів, з правого боку – які діючі вони замінюють, доповнюють або об’єднують.

нови

А22

А27

А28

А38

А40

М21

М23

М24

М26

М29

М30

М32

М33

М34

М35

М36

М37

М39

М41

М42

М43

М44

М45

М46

М47

Т1

Т2

Т3

Т4

Т6

Т7

Т9

т10